Vai jums jau ir 18 gadi?

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

AS “Cēsu alus” sesto gadu pēc kārtas atzīts par labāko darba devēju Vidzemē

10/03/2020

AS “Cēsu alus” jau sesto gadu pēc kārtas atzīts par labāko darba devēju Vidzemes reģionā interneta personāla atlases uzņēmuma “CV-Online Latvia” rīkotajā aptaujā “TOP Darba devējs 2019”. Alus darītava ierindojusies arī piektajā vietā starp ražošanas sektora TOP 5 uzņēmumiem un  “TOP 50 Darba devēju” topā ieņem 19./20. vietu starp Latvijas labākajiem darba devējiem.

Eva Sietiņsone, “Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja: “Mūsu uzņēmuma kultūras pamats ir nepārtraukta attīstība un tiekšanās uz izcilību – prieks, ka to novērtē mūsu darbinieki. Tas prasa no mums visiem ik dienas būt labākiem, efektīvākiem, radošākiem un tiekties uz savas komandas un arī individuālo mērķu sasniegšanu un radīt izcilus un kvalitatīvus produktus. Lai darbinieki varētu koncentrēties uz sava darba izpildi, darba devēja uzdevums ir parūpēties par to, lai vide un apstākļi uzņēmumā atbalstītu izaugsmi. Pagājušajā gadā esam veikuši daudzus uzlabojumus darba vides un drošības pilnveidošanai, ieguvām arī ISO 45001 Arodveselības un darba drošības pārvaldības sertifikātu. Savukārt, lai rūpētos par darbinieku labsajūtu, īstenojam daudzas citas iniciatīvas, kas iedvesmo un spēcina komandas garu. Paldies darbiniekiem un ikvienam, kas novērtē un lepojas ar Cēsu alu!”

Saskaņā ar aptaujas datiem, par galvenajiem iemesliem vēlmei strādāt pie “TOP darba devēja 2019 Vidzemē” jeb AS “Cēsu alus” respondenti norādījuši – uzņēmuma atpazīstamību un labu reputāciju, saistošu uzņēmuma kultūru, tā vērtības un tradīcijas, motivējošu atalgojumu un papildus labumus, labas karjeras izaugsmes iespējas, kā arī iedvesmojošu un profesionālu vadību un kolēģus.

 “Aptaujas rezultāti aizvien vairāk apstiprina to, ka uzņēmumi ar spēcīgu organizācijas kultūru, kas domā un strādā pie sava darba devēja tēla un reputācijas pozitīvas pieredzes nodrošināšanai gan esošajiem, gan potenciālajiem darbiniekiem, likumsakarīgi ierindojas saraksta augšdaļā. Uzņēmumi aizvien biežāk pievērš uzmanību arī ilgtspējīgai attīstībai, pielāgojot atbilstoši savus uzņēmuma procesus, produktus un lēmumus, lai veicinātu visu iesaistīto pušu izaugsmi. Darbinieki vēlas strādāt pie tādiem darba devējiem, kas ne tikai nodrošina labus darba nosacījumus, bet arī tādu darba vidi, kas ļauj attīstīties un sniedz vienlīdzīgas iespējas ikvienam jēgpilna darba veikšanai,” stāsta “CV-Online Latvia” vadītājs Aivis Brodiņš.

Aptauju “TOP darba devējs” jau devīto gadu pēc kārtas veica vadošais interneta personāla atlases uzņēmums “CV-Online Latvia”. Aptaujā “TOP darba devējs 2019” no pērnā gada 2. decembra līdz 26. janvārim piedalījās 11 369 respondentu no visas Latvijas.