Vai jums jau ir 18 gadi?

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

“Baltajā sarakstā” iekļauj arī dzērienu ražotāju “Cēsu alus”

09/10/2012

Tā dēvētajā baltajā sarakstā jeb padziļinātās sadarbības programmā iekļauta arī dzērienu ražotāja AS “Cēsu alus”, informē LR Finanšu ministrija.

Līdz ar to patlaban “baltajā sarakstā” iekļauti 11 uzņēmumi. Sarakstā ir arī energokompānija AS “Latvenergo”, mazumtirgotājs SIA “Rimi Latvija”, būvuzņēmums SIA “Arčers”, atkritumu apsaimniekotāja SIA “Getliņi Eko”, ūdensapgādes, apkures un dārza preču vairumtirgotāja SIA “Akvedukts”, biodīzeļdegvielas ražošanas un pārkraušanas komplekss SIA “Bio-Venta”, krāsu, industriālo pārklājumu un ar krāsu produktiem saistītu preču izplatītāju SIA “Tikkurila”, degvielas tirgotāja SIA “Statoil Fuel&RetailLatvia”, enerģētisko objektu celtniecības, remonta un apkalpošanas uzņēmums SIA “Energoremonts Rīga” un pasažieru pārvadātāja SIA “VTU Valmiera”.

Uzņēmumiem, kas ieguvuši Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieka statusu, ir iespēja atviegloti un ātri komunicēt ar Valsts ieņēmumu dienestu (VID) un ir vairākas priekšrocības: pievienotās vērtības nodokļa atmaksa īsākā laikā, individuāls VID konsultants, savlaicīga informācija par VID konstatētajiem iespējamiem nodokļu nemaksāšanas riskiem, VID rakstiskas atbildes sagatavošana ātrāk nekā noteiktā kārtībā.

Sizzling Hot spēļu automātu: https://kazinolatvijas.com/sizzlinghot/

Lai nodokļu maksātājs tiktu iekļauts “baltajā sarakstā”, tam jāatbilst vairākiem kritērijiem.

Nodokļu maksātājam, kas vēlas piedalīties programmā, elektroniski jāiesniedz pieteikums dalībai programmā, izmantojot VID Elektroniskās deklarēšanās sistēmu. Ja nodokļu maksātājs atbilst visiem kritērijiem, Finanšu ministrija pieņem lēmumu par nodokļu maksātāja iekļaušanu programmā.Uzņēmumi, kas iekļauti “baltajā sarakstā”, tiek publicēti Finanšu ministrijas mājaslapā padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku reģistrā.

Avots: ziņu aģentūra LETA