Vai jums jau ir 18 gadi?

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Cēsu alus iegulda 150 tūkstošus latu Cēsu Premium zīmola attīstībā

07/05/2010

Pēc deviņu gadu veiksmīgas realizācijas Latvijas alus tirgū, Cēsu Premium iegūst jauna dizaina pudeles iepakojumu. AS „Cēsu alus” šogad kopumā iegulda 450 tūkstošus latu pilnveidojot ražošanas un pildīšanas procesus stikla līnijā, jaunā Cēsu Premium pudele ir viens no šī investīciju projekta posmiem, kura attīstībā ieguldīti 150 tūkstoši latu.

Jaunais Cēsu Premium ir ieguvis ne tikai jaunu un izsmalcinātu izskatu, bet ir arī īpaši brūvēts, lai iegūtu pilnvērtīgāku garšu. Jaunais alus ir īpašs ar to, ka alus brūvēšanas nobeiguma posmā tas netiek pasterizēts, kā vairākums alu, bet gan filtrēts caur ļoti smalkiem filtriem. Dabīga filtrācija nodrošina alus dzidrumu, tam nezaudējot sīkākās alus garšas nianses. Jauno alu varēs atpazīt pēc oriģinālās zaļās pudeles, kas izstrādāta speciāli Cēsu Premium zīmolam. Jaunu dizainu ir ieguvis arī Cēsu Premium alus skārdenēs, kas ir vairākkārtējs apbalvojuma Gada prece laureāts.

Investīcijas gandrīz pusmiljona latu apmērā šogad ir vērienīgākās uzņēmuma darbībā – līdzekļi tiek ieguldīti ražotnes tehnisko iekārtu modernizēšanā, kas ļauj uzņēmumam nodrošināt jaudīgāku pildīšanas procesu un iepakojuma variācijas.

AS „Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone Zatlere: „Lai arī ekonomiskā situācija valstī šobrīd ir palielinājusi pieprasījumu pēc produktiem ekonomiskajā segmentā, mēs tomēr skatāmies pāri krīzei un turpinām ieguldījumus mūsu flagmaņa Cēsu Premiumattīstībā.”

Cēsu Premium zīmola attīstība:

  • 2001. gads – radīts alus zīmols Cēsu Premium
  • 2005. gads – Cēsu Premium skārdene pirmā Latvijā ar folija vāciņu, nodrošinot iepakojuma higiēnas līmeni
  • 2006. – 2008. gads Cēsu Premium skārdene katru gadu unikālā dizainā (jauno mākslinieku radīts dizains, reljefa virsma, foto dizains)
  • 2006. – 2009. gads Cēsu Premium katru gadu saņem apbalvojumu „Gada prece”
  • 2009. gads – Cēsu Premium skārdene pintes tilpumā (0,568l)