Vai jums jau ir 18 gadi?

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Cēsu alus saņem Latvijas Darba devēju konfederācijas Gada balvu 2016

16/11/2016

16.novembrī svinīgā ceremonijā, kur tika godināti reģionu un visas Latvijas labākie darba devēji, AS Cēsu alus saņēmis Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Gada balvu 2016 kā labākais darba devējs Vidzemes reģionā.

Kā norādīja LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone, šī gada balvu saņēmējus kopumā raksturo viena tendence – inovācijās balstīti uzņēmumi, mūsdienu tehnoloģijas, augsti kvalificēts darba spēks. “Tie ir uzņēmumi, kas izprot sociālā dialoga nozīmi, atbalsta vietējo kopienu un kopumā savā darbībā demonstrē atbildīgas uzņēmējdarbības principus,” teic L. Meņģelsone.

AS Cēsu alus atzīts par labāko darba devēju Vidzemes reģionā. LDDK norādījusi: “AS Cēsu alus jau savā gada pārskatā norāda uz darbiniekiem kā vienu no svarīgākajiem resursiem. Cēsu alus ir kā piemērs sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības prakses ieviešanā. “Darbinieki patiesi vēlas un sasniedz izcilus rezultātus” – tāda ir Cēsu alus personāla attīstības vīzija.”

Šogad uz LDDK Gada balvu kandidēja vairāk nekā 320 uzņēmumu, institūciju un vadītāju un pirmajā kārtā tos vērtēja Valsts Ieņēmumu dienests, Valsts Darba inspekcija, Latvijas Brīvo Arodbiedrību savienība, kā arī Lursoft. Līdz fināla žūrijas sēdei tika 22 spēcīgākie kandidāti. Viņu atbilstību augstajam apbalvojumam izvērtēja žūrija, kurā darbojās valsts un pašvaldību institūciju pārstāvji, kā arī nacionālā līmeņa sociālie un sadarbības partneri.