Vai jums jau ir 18 gadi?

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Jauna tilpuma alus pudele Latvijas alus tirgū

26/04/2012

Ieguldot Latvijas alus kultūras attīstībā, Cēsu alus ievieš jauna tilpuma – pintes – alus pudeli. Pirmā alus šķirne, kas Latvijā būs pieejama pintes pudelē, būs Cēsu Premium.

Lai arī pēdējos gados aizvien iecienītāks kļūst skārdeņu iepakojums, alus stikla pudelēs vienmēr bijis populārs un 2011.gadā tas aizņem 28% tirgus daļukopējā Latvijas alus tirgus iepakojumu segmentā. Lai attīstītu stikla segmentu un pilnveidotu vienu no ilgtspējīgākajiem alus zīmoliem Latvijā – Cēsu PremiumCēsu alus ar pintes pudeles formātu inovatīvi paplašina gan savu produktu portfeli, gan Latvijas alus tirgus kopējo iepakojumu sortimentu.

“Radīts 2001.gadā, Cēsu Premium ir spēcīgākais Cēsu alus zīmols, caur kuru tiek pozicionētas būtiskākās kompānijas inovācijas – pirmā skārdene Latvijā ar folija vāciņu, pirmās Limited Edition dažādu dizainu skārdeņu sērijas, pirmā pintes tilpuma skārdene un nu arī stikla pudele. Plānojam šovasar pārdot miljons Cēsu Premium pintes pudeles”, stāsta Cēsu alus valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone – Zatlere.

Cēsu Premium ir arī alus baudītāju iecienītākā alus šķirne, ko apliecina regulārs patērētāju novērtējums – kopš 2006.gada saņemot apbalvojumu “Gada prece”. Cēsu Premium alus baudītājs ir mērķtiecīgs, sociāli aktīvs un sabiedrisks vīrietis, kas seko saviem mērķiem un nebaidās piepildīt savus sapņus. Uzdrīkstēšanās un drosme ir arī Cēsu Premium jaunās reklāmas kampaņas pamattonis, kas caur dažādiem komunikācijas kanāliem tiks realizēts šajā vasarā.

Neskatoties uz metriskās sistēmas lietošanu sadzīvē, standarta pinte – 0,568l(imperial pint) ir tilpuma mērvienība Lielbritānijā un Īrijā, kas vēl aizvien tiek lietota kā primārā mērvienība alum, sidram un pienam. Arī šo valstu tirdzniecības vietās pintes formāta iepakojums alum ir pieprasītāks nekā citi, kamēr lielākajā daļā Eiropas vēl aizvien ierastāks ir alus 0,5l pudelēs un skārdenēs.

Cēsu alus pintes tilpuma iepakojumu alum pirmo reizi Latvijā ieviesa jau 2009.gadā – sākot ražot Cēsu Premium zīmola alu pintes skārdenēs.

Cēsu Premium zīmola attīstība:

2001. gads – radīts alus zīmols Cēsu Premium

2005. gads – Cēsu Premium skārdene pirmā Latvijā ar folija vāciņu, nodrošinot iepakojuma higiēnas līmeni

2006. – 2008. gads Cēsu Premium skārdene katru gadu unikālā dizainā (jauno mākslinieku radīts dizains, reljefa virsma, foto dizains)

2006. – 20010. gads Cēsu Premium katru gadu saņem apbalvojumu “Gada prece”

2009. gads – Cēsu Premium skārdene pintes tilpumā (0,568l)

2010.gads – Cēsu Premium jauna dizaina zaļā stikla pudelē

2012.gads – Cēsu Premium pintes tilpuma stikla pudelē