Vai jums jau ir 18 gadi?

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Noskaidrots Cēsu Premium National Edition skārdenes dizaina konkursa uzvarētājs

17/02/2012

Cēsu Premium National Edition konkursa žūrija par veiksmīgāko atzina Ata Jēkabsona veidoto skārdenes dizainu. Atis Jēkabsons par konkursā uzvarējušo skārdenes dizainu saņems galveno balvu – 1000 eiro un viņas izveidotais dizains tiks nodots ražošanā.

Konkursa žūrija, vērtējot iesniegtos, noteikumiem atbilstošos 449 dizainus, noteica uzvarētāju, ņemot vērā gan dizaina oriģinalitāti un radošo risinājumu, gan iesniegtās skices atbilstību konkursa tēmai un Cēsu Premium alus zīmolam.

Atis Jēkabsons savas skārdenes dizainā ir attēlojis spēcīgu Latviju raksturojošu simbolu – dižozolu, norādot, ka “vienīgi Latvijā vēl joprojām aug tik liels skaits dižozolu!” Ozols jau izsenis ir latviešu vīrišķības un izturības simbols. Ozols simbolizē arī ilgmūžību un Latvijas neskartās dabas varenību. Teikas vēsta: “kur auga ozoli, tur zemnieki auglīgu zemi atraduši”. Skārdenes dizains ir interesants arī ar to, ka, līdzīgi kā dabā, vairākus dizaina elementus, tai skaitā Latviju raksturojošus dzīvniekus un putnus, var pamanīt tikai ļoti vērīgi ieskatoties.

Cēsu alus šī gada 2.janvārī uzsāka konkursu par dizaina izveidi Cēsu Premiumskārdeņu sērijai– veltījumu tieši Latviju raksturojošām vērtībām, notikumiem un lietām, kas mūs iedvesmo mūsu zemē. Šis konkurss ir jau otrā Cēsu alus realizētā kampaņa, kuras ietvaros tieši alus patērētāji varēja piedalīties Cēsu Premium tēla izveidē, sniedzot ieguldījumu kopējā Latvijas alus iepakojumu dizaina attīstībā. JaunāCēsu Premium National Edition skārdeņu sērija, kas sastāvēs no vairākām skārdenēm, no kurām viena – konkursa uzvarētāja veidota – Latvijas tirdzniecības vietās būs iegādājama jau pavasarī.

Mēneša laikā konkursā tika iesniegti 449 noteikumiem atbilstoši dizaini – tos visus iespējams aplūkot konkursa mājas lapā www.cesupremium.lv, kur alus un dizaina cienītāji balsoja par TOP10 stilīgākajām, interesantākajām, radošākajām vai vienkārši vizuāli skaistākajām skicēm. Pirmās vietas ieguvējs interneta TOP10 balsojumā ieguva 1411 balsis. Balsojuma TOP10 labāko dizainu autori saņems veicināšanas balvas no Cēsu alus.