Vai jums jau ir 18 gadi?

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Pirmo reizi tiek paplašināta Cēsu alus vadošā alus zīmola līnija

23/01/2013

Ieguldot Latvijas alus kultūras attīstībā un inovatīvi paplašinot produktu portfeli, Cēsu alus iegulda sava vadošā alus zīmola Cēsu Premium attīstībā, izveidojot zīmola atvasinājuma alus šķirni – Cēsu Premium Amber.

Cēsu Premium ir vadošais alus zīmols Cēsu alus produktu portfelī, vienlaikus tieši šis ir alus darītavas pirmais mūsdienu alus zīmols, kas radīts 2001.gadā un kura zīmola attīstībā šajos gados ieguldīts visvairāk.

Cēsu Premium ir revolucionārs alus tirgū, jo līdz ar šīs šķirnes izveidi alus dzērienu segmentā tika ieviestas vairākas būtiskas inovācijas. Cēsu Premium savulaik bija viena no pirmajām alus šķirnēm Latvijā, kas ar savu stilīgo un nebūt ne latvisko nosaukumu, veidoja sabiedrības uztveri par alu kā ne tikai par tradicionālu senču dzērienu, bet arī – alu kā moderna dzīves stila sastāvdaļu. Cēsu Premium ir arī celmlauzis skārdeņu tirgū – populārākā alus šķirne tieši šajā iepakojumā, vairākus gadus saņemot arī patērētāju atzinību ar balvu „Gada prece”, tieši Cēsu Premium bija arī pirmā alus šķirne, uz kuras skārdenēm Cēsu alus ieviesa inovatīvu risinājumu – folijas vāciņu.

Šogad Cēsu alus paplašina zīmola līniju radot jaunu alus šķirni Cēsu Premium Amber. Tas ir dzintarkrāsas alus no īpaša grauzdējuma iesala. Alum ir tumšāka krāsa un karameles iesala garša. Garšu un aromāta buķeti veido un bagātina alus brūvēšanā izmantotie aromātiskie apiņi.

Cēsu Premium Amber ir radīts alus baudītājiem, kas atpazīst un ciena tradicionāla Latvijas alus garšas pilnību. Tas ir alus brūvēšanas meistardarbs, kas sniedz izcilu garšas baudījumu. Šis alus jābauda nesteidzoties, lai izjustu visas garšas un aromāta nianses. Cēsu Premium Amber ir tāds „vecā kaluma” jeb old style alus segmenta pārstāvis, ar garšas niansēm, kas rodas nesteidzīgas alus darīšanas laikā”, stāsta Cēsu alus galvenais alus meistars Māris Grambergs.

Lai arī pēdējos gados aizvien iecienītāks kļūst skārdeņu iepakojums, alus stikla pudelēs vienmēr bijis populārs un 2012.gadā tas aizņem 25% tirgus daļukopējā Latvijas alus tirgus iepakojumu segmentā. Lai attīstītu stikla segmentu un pilnveidotu vienu no ilgtspējīgākajiem alus zīmoliem Latvijā – Cēsu PremiumCēsu aluspagājušajā gadā ieviesa Latvijā unikālu alus iepakojumu – pintes tilpuma stikla pudeli. Latvijā alus šajā iepakojumā ir iecienīts, ko apliecina arī labie pārdošanas rezultāti – pintes pudelē 2012.gadā pārdoti vairāk kā miljons litri alus (Cēsu Premium un Cēsu Porteris). Kopā Cēsu Premium zīmols augsti kvalitatīvajā – skārdeņu un stikla pudeļu – segmentā 2012.gadā aizņēma 14% tirgus daļu.

Cēsu Premium Amber ir pildīts pintes tilpuma stikla pudelē, tā dizains pauž alus garšas sniegumu un zīmola vērtības – augstvērtīgu kvalitāti un unikalitāti, līdzīgi kā tikai Latvijas piekrastē rodamajā dzintara daudzveidībā. Kopējās investīcijas Cēsu Premiumzīmola paplašināšanā un jaunas alus šķirnes izveidē sastāda: 20 000 latu.

Jaunā Cēsu Premium Amber alus šķirne pārdošanā jau šonedēļ. Plānots šogad realizēt miljons Cēsu Premium Amber pudeles.

Informācijai:
Standarta pinte – 0,568l (imperial pint) ir tilpuma mērvienība Lielbritānijā un Īrijā, kas vēl aizvien tiek lietota kā primārā mērvienība alum, sidram un pienam. Kopš 2009.gada alus pintes tilpumā pieejams arī Latvijā, kad Cēsu alus ieviesa Cēsu Premium pintes skārdeni un kopš 2012.gadā – pintes stikla pudeli.

Cēsu Premium zīmola attīstība:

  • 2001. gads – radīts alus zīmols Cēsu Premium
  • 2005. gads – Cēsu Premium skārdene pirmā Latvijā ar folija vāciņu, nodrošinot iepakojuma higiēnas līmeni
  • 2006. – 2008. gads Cēsu Premium skārdene katru gadu unikālā dizainā (jauno mākslinieku radīts dizains, reljefa virsma, foto dizains)
  • 2006. – 20010. gads Cēsu Premium katru gadu saņem apbalvojumu „Gada prece”
  • 2009. gads – Cēsu Premium skārdene pintes tilpumā (0,568l)
  • 2010.gads – Cēsu Premium jauna dizaina zaļā stikla pudelē
  • 2012.gads – Cēsu Premium pintes tilpuma stikla pudelē
  • 2013.gads – Cēsu Premium Amber