Vai jums jau ir 18 gadi?

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Turpina ilgtermiņa sadarbību, nodrošinot Cēsu alus skatuvi festivālā Positivus

12/01/2011

Pagarinot sponsorēšanas līgumu, AS „Cēsu alus” un koncertaģentūra „PositivusEvent” vienojušies par Baltijālielākā mūzikas un mākslas festivāla Positivus 2011 atbalstu, kas šogad norisināsies 15. un 16. jūlijā.

Šogad norisināsies jau piektais festivāls, ko organizatori plāno kā jubilejas pasākumu „ar vienu otru pārsteigumu”.

Cēsu alus ir festivāla sponsors kopš tā pirmsākumiem 2007. gadā,paralēli finansiālam atbalstam, pasākumā nodrošinot alus un dzērienu tirdzniecību, kā arī piedāvājot dažādas izklaides iespējas. Kopš 2009.gada Cēsu alus ir arī festivāla otrās skatuves sponsors.Uz Cēsu alus skatuves 2009.gadā uzstājāsskandalozaisLielbritānijas mūziķis Peter Doherty un īru solo dziedātāja Sinead O’Connor; 2010.gadā Cēsu alus skatuve pārstāvēja eklektisku mūziķu sarakstu: “TheClimbers”,  “UNKLE live” un vienu no krāšņākajām Latvijas grupām – eklektiskā roka pārstāvjus “Triānas parks” . Savukārt jaunie britu mākslinieki Stornoway pat izvēlējās malkot alu Cēsu Premium uz skatuves dziesmu starplaikos.

AS „Cēsu alus” vadītāja Eva Sietiņsone Zatlere atzīst, ka „Positivus ir lielākais vasaras notikums pēc Līgo svētkiem ne vien Cēsu alus kolektīvam un mūsu produktu baudītājiem, bet visiem augstvērtīgas izklaides cienītājiem. Līdzīgi kā daudzi Latvijas uzņēmumi, ekonomikas recesijas ietekmē esam pārskatījuši savu sponsorēšanas un atbalsta politiku, tomēr festivāls Positivus ir viens no tiem pasākumiem, kura sniegtāsvērtības un auditorija lieliski saskan ar Cēsu alus redzējumu par kvalitatīvu izklaidi, tādēļ nešaubīgi turpinām veiksmīgo ilgtermiņa sadarbību.”

Festivāla izaugsme, katru gadu pulcējot aizvien vairāk apmeklētāju, nodrošina arī alus un citu dzērienu patēriņa pieaugumu festivāla dienās. Pēdējos gados alus patēriņš uz vienu apmeklētāju ir bijis vidēji 0,6 l, kas 2010. gada vasarā jau sastādīja 33 500 litrus dažādu dzērienu, no tiem 24 000 litrus alus, ko patērējuši festivāla apmeklētāji un viesi.

Positivus ir lielākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā. Līdz šim festivālā ir uzstājušās tādas zvaigznes kā Muse, ScissorSisters, Moby, Travis, ManicStreetPreachers, FatboySlim, James, Stereophonic un daudzas citas.