Vai jums jau ir 18 gadi?

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Brūža alus līnijā divas jaunas garšas un investīcijas 25000 eiro apmērā

08/04/2021

Latvijas alus tirgum raksturīgs spēcīgs tradicionālo alus zīmolu segments, kurā alus baudītāji novērtē atpazīstamas garšas un augsto kvalitāti. Attīstot iecienīto latviešu tradicionālo alus tirgu, šajā sezonā ievērojamas pārmaiņas piedzīvo Brūža alus zīmols. Paplašinot Brūža alus sortimentu, alus baudītājiem piedāvāti divi jauni alus veidi – Brūža Rudzugraudu un Brūža Oriģinālais alus. Brūža alus turpmāk tiks pildīts atkārtoti izmantojamās 0,5l stikla BBH pudelēs, savukārt jauno etiķešu dizainu rotā galvenā alus meistara Māra Gramberga paraksts.

Brūža alus zīmola attīstībā un jaunu garšu radīšanā veiktas investīcijas 25 000 eiro apmērā.

Brūža Rudzugraudu ir tumšais alus, kas brūvēts no rudzu graudu kvasa iesala, kas alum piešķir iecienīto kvasa garšu ar vieglu apiņu noti. Brūža Oriģinālais ir lāger tipa alus, kuram garšas spēku dod četru iesalu mijiedarbība ar klasiskajiem Eiropas apiņiem.

Eva Sietiņsone, Cēsu alus valdes priekšsēdētāja: “Balstoties uz veiktajiem alus tirgus un Brūža alus zīmola izpētes datiem, pieņēmām lēmumu attīstīt Brūža alus līniju, veicot gan jauna dizaina izstrādi, gan piedāvājot jaunas garšas. Mūsu galvenais alus meistars Māris Grambergs ir strādājis pie jaunām alus šķirnēm, lai paplašinātu piedāvājumu alus baudītājiem. Esam saņēmuši ļoti labu novērtējumu un atsauksmes gan par Brūža Rudzugraudu, gan Brūža Oriģinālo alu.

Rūpējoties par dabas resursu saudzēšanu, mūsu mērķis ir palielināt atkārtoti izmantojamo stikla pudeļu īpatsvaru, tādēļ esam atteikušies no speciālā dizaina pudelēm Brūža alus līnijai. Šīs pudeles gan alus baudītāji, gan klienti var nodot taras pieņemšanas punktos jau tagad un īpaši ērti paveikt to varēs nākošgad, kad sāks darboties depozīta sistēma. Atbilstoši jaunajām pudelēm, esam atjaunojuši arī Brūža alus etiķešu dizainu, veidojot to mūsdienīgāku un atbilstošāku tradicionālā alus tendencēm.”

Brūža alus ir Cēsu alus darītavas galvenā alus meistara Māra Gramberga īpaši veidota tradicionāla alus līnija, kuru veido četras alus šķirnes: Samtainais, Nefiltrētais, Rudzugraudu un Oriģinālais. Brūža alus jaunā dizaina pudeles jau ir pieejamas tirdzniecības vietās.