Vai jums jau ir 18 gadi?

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Cēsu alus – iekārojamākais darba devējs Vidzemē un saņem titulu “Gada izaugsme” par straujāko kāpumu Labāko darba devēju topā

06/03/2018

AS “Cēsu alus” jau ceturto gadu pēc kārtas ir atzīts par iekārojamāko darba devēju Vidzemes reģionā interneta personāla atlases uzņēmuma “CV-Online Latvia” rīkotajā aptaujā “TOP Darba devējs 2017”. AS “Cēsu alus” saņēmis arī titulu “Gada izaugsme 2017” par straujāko kāpumu Labāko darba devēju TOP 50, pakāpjoties par 25 vietām un ieņemot 13.vietu.

Eva Sietiņsone, Cēsu alus valdes priekšsēdētāja: “Liels gandarījums un pārsteigums, saņemot divas nominācijas – gan kā labākajam darba devējam Vidzemes reģionā, gan “Gada izaugsmes” balvu par straujāko kāpumu topā. Rūpes par darbiniekiem, viņu labsajūtu un profesionālo izaugsmi ir pamatā ikvienam uzņēmumam, kurš ir labāko darba devēju vidū. Cēsu alus ir uzņēmums, kas nepārtraukti attīstās un tiecās uz izcilību un šajā ceļā iedvesmo un atbalsta savus darbiniekus. Kopējā uzņēmuma vērtību apzināšanās un iemiesošana katra darbinieka profesionālajā sniegumā spēcina gan komandas darbu, gan kopējo uzņēmuma kultūru. Mūsu darbinieki ir mūsu uzņēmuma vēstneši un ir gandarījums par augsto reputāciju un novērtējumu, ko mēs saņemam no esošajiem un potenciālajiem darbiniekiem.”

 

CV-Online Latvia vadītājs Aivis Brodiņš un Cēsu alus komunikāciju vadītāja Agita Kārkliņa, saņemot balvu

 

Lai noskaidrotu un apbalvotu labākos darba devējus Latvijā, “CV-Online Latvia” laika periodā no 2017.gada 12.decembra līdz 2018.gada 24.janvārim veica vērienīgu aptauju “Top darba devējs 2017”, kurā kopumā piedalījās 7000 respondentu no visas Latvijas.