Vai jums jau ir 18 gadi?

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

“Cēsu alus” brūvētie ali saņem prestižā konkursa “World Beer Awards” apbalvojumus

Noslēdzies starptautiskais konkurss “World Beer Awards”, kurā alus darītavas “Cēsu alus” brūvētie ali saņēmuši četrus apbalvojumus – “Cēsu Premium” alus atzīts par “Valsts uzvarētāju” lāger alus kategorijā, savukārt trīs citi ali saņēmuši sudraba novērtējumu – “Brūža Rudzugraudu” un “Cēsu Premium Green” – specializēto alu kategorijā, “POOKA Apiņots Lāgers” – lāger alus kategorijā.

Eva Sietiņsone, “Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja: “Šajā sezonā “Cēsu alus” piedāvāja vairākus jaunumus, paplašinot Latvijas alus tirgus daudzveidību un no alus baudītājiem saņēmām ļoti labu novērtējumu. Konkursam “World Beer Awards” tiek pieteikti tūkstošiem alu no visas pasaules, un lepojamies, ka esam saņēmuši sudraba novērtējumu mūsu brūvējumiem. Īpašs gandarījums ir par “Cēsu Premium” alu, mūsu galveno zīmolu, kurš šogad piedzīvojis lielas pārmaiņas. Mūsu ieguldītais darbs pie kraukšķīgas garšas radīšanas ir starptautiski novērtēts un atzīts par “Valsts uzvarētāju” lāger alus kategorijā.”

“Cēsu Premium” alus ir kraukšķīgs, teicami sabalansēts un viegli dzerams lāger tipa alus. “Cēsu Premium Green” ir bezglutēna alus, kas sevī ietver vieglu, atspirdzinošu, noturīgu garšu, ar neuzmācīgu apiņu rūgtumu pēcgaršā. “Brūža Rudzugraudu” alus receptes pamatā ir rudzu graudu kvasa iesals, kas piešķir alum iecienīto kvasa garšu, ar pavisam vieglu apiņu noti. “POOKA Apiņots Lāgers” ir klasisks lāger alus, kuru interesantu padara amerikāņu apiņi Chinook un Mosaic – tie pievienoti gan vārīšanā, gan sausajā apiņošanā, kas padara šo alu augļainu un atsvaidzinošu.

“World Beer Awards” ir pasaules mēroga konkurss, kurā tiek apbalvoti labākie no visiem starptautiski atzītajiem alus stiliem. Balstoties uz vairāk nekā 200 starptautisko tiesnešu pieredzi, “World Beer Awards” nodrošina, ka katrs alus tiek profesionāli vērtēts. Vairāk par konkursu: www.worldbeerawards.com/