Vai jums jau ir 18 gadi?

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Cēsu alus nosūta sveicienu 1600 bērniem visā Latvijā ar mācību gada sākumu

30/08/2019

Uzņēmums Cēsu alus sarūpējis dāvanu Latvijas sociālo aprūpes centru, bērnu namu, ģimenes atbalsta centru, kā arī SOS bērnu ciematu aprūpē esošiem bērniem. Sveicot ar jauna mācību gada sākšanos, katrs bērns dāvanā saņems Ulmaņlaiku ķiršu kvasu un Limpo klasisko limonādi.

Eva Sietiņsone, Cēsu alus valdes priekšsēdētāja: “Šis ir otrais gads, kad īstenojam labdarības kampaņu, sveicot bērnus visā Latvijā ar jauna mācību gada sākšanos. Esam apzinājuši visus Latvijas reģionus un šīs nedēļas laikā vairāk kā 1600 bērniem tiks nosūtīts sveiciens. Skolas gaitu uzsākšana ir svarīgs notikums ikvienam bērnam. Ceru, ka mūsu sarūpētie dzērieni radīs prieku un svētku noskaņu.”

Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja: “Esam no sirds pateicīgi, ka mūsu rūpēs par bērniem palīgā nāk sociāli atbildīgi uzņēmumi, kas palīdz mums gan ikdienā, gan svētku brīžos. Esmu pārliecināta, ka sirsnīgais un gardais dāvinājums, ko saņemam šodien, palīdzēs bērniem pirmo skolas dienu SOS ģimenēs un citās mūsu biedrības atbalstītajās audžuģimenēs nosvinēt īpaši priecīgā atmosfērā.”

Kopumā Cēsu alus nosūtījis sveicienu uz 44 vietām, kurās ikdienā rūpējās par bērniem, kuri palikuši bez vecāku aprūpes vai aug sociālā riska ģimenēs – tie ir bērnu nami, sociālās aprūpes centri, jauniešu mājas, SOS bērnu ciemati un ģimenes atbalsta centri visā Latvijā. Cēsu alus labdarības akcijā kopumā ziedoti gandrīz 4500 litri ar Ulmaņlaiku ķiršu kvasu un Limpo klasisko limonādi.