Vai jums jau ir 18 gadi?

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Cēsu alus sadarbībā ar LBAS un Cēsu ugunsdzēsējiem uzkops dzejnieka E.Veidenbauma piemiņas vietu

21/04/2016

AS “Cēsu alus” sadarbībā ar Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS), Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonu un darbinieku LAKRS arodorganizācijas un LBAS dalīborganizāciju pārstāvjiem ieskandinās Lielo Talku un piektdien, 22.aprīlī, kopīgiem spēkiem uzkops zīmīgu Cēsu pilsētas daļu – dzejnieka Eduarda Veidenbauma dzimtas māju “Glāznieki” piemiņas vietu, kas atrodas Aldaru laukumā 1, Cēsīs.

Eva Sietiņsone, AS “Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja: “Cēsu alus, kā uzņēmums ar senu vēsturi, ar lielu atbildību darbojas Cēsu pilsētas kultūrvides un vēsturiskā mantojuma veidošanā. Cēsu pilsēta un novads ir prioritārā vietējā kopiena “Cēsu alus” atbalsta pasākumiem un šogad mūsu darbinieki iesaistīsies arī Lielās Talkas aktivitātēs, uzkopjot un rūpējoties par kultūrvēsturisku objektu, kas atrodas “Cēsu alus” darītavas teritorijā – dzejnieka Eduarda Veidenbauma dzimtas māju “Glāznieki” piemiņas vietu. Priecājos, ka teritorijas uzkopšanā pieteikušies palīdzēt LBAS un LAKRS pārstāvji.”

Katru gadu Lielā Talka pulcē tūkstošiem brīvprātīgo, kas kopīgi piedalās Latvijas teritorijas sakopšanā. Ieskandinot Lielās Talkas dienu, AS “Cēsu alus” darbinieki kopā ar LBAS un LAKRS pārstāvjiem, kopskaitā ap 40 talciniekiem, aktivitātēs iesaistīsies jau piektdien, 22.aprīlī plkst. 12.00, pulcējoties dzejnieka Eduarda Veidenbauma dzimtas māju “Glāznieki” piemiņas vietā, Aldaru laukumā 1, Cēsīs.