Vai jums jau ir 18 gadi?

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Nielsen par labāko jauno produktu 2018. gadā atzīst degvīnu Johan Freitag

Degvīns Johan Freitag saņēmis balvu kā “Labākais jaunais produkts 2018” stipro alkoholisko dzērienu un vīnu (tostarp bezalkoholisko dzirkstošo/negāzēto vīnu) grupā Latvijā. Starptautiskā tirgus un patērētāju pētījumu uzņēmums „Nielsen” rīko gada balvu „Labākais jaunais produkts” un katru gadu balvas tiek pasniegtas produktiem konkrētā kategorijā, izvērtējot gan zīmola pārdošanas apjomus, gan patērētāju aptaujā novērtējot zīmola atpazīstamību.

Eva Sietiņsone, Cēsu alus valdes priekšsēdētāja: “Saņemtais apbalvojums ir liels panākums, ņemot vērā to, ka stiprā alkohola tirgū pastāv sīva konkurence un jauniem zīmoliem ir grūti izcīnīt savu vietu tajā. Šis mums bija pirmais solis stipro alkoholisko dzērienu segmentā un tas ir bijis ļoti veiksmīgs! Tā kā pasaulē un arī Latvijā tiek piedzīvots džina uzplaukums, Johan Freitag zīmolu paplašinājām, tirgū piedāvājot arī džinu. Esmu gandarīta, ka zīmols Johan Freitag var konkurēt ar starptautiski atpazīstamiem stiprā alkohola zīmoliem, turklāt saskatām tam potenciālu ne tikai Latvijas, bet arī eksporta tirgos.”

„Uztaustīt tirgus pulsu, zināt patērētāju vajadzības un spēt pārsteigt viņus ar jauniem ikdienā lietojamiem produktiem nav viegls uzdevums. Jau vienpadsmit gadu vērojam, kā ražotāji aug un pilnveidojas, cik kreatīvi tie cīnās par patērētājiem, izmantojot radošumu un fantāziju. Viņu panākumus ļauj ļoti skaidri aprēķināt un izmērīt ne tikai ar objektīviem pārdošanas radītājiem, bet arī ar patērētāju vērtējumu,” – apgalvo Ilona Leppa, kompānijas Nielsen izpilddirektore Baltijas valstīs.

Degvīns Johan Freitag tirgū parādījās 2018.gada sākumā un 2018.gadā kopumā tika pārdotas 200 000 pudeles degvīna. Johan Freitag ir premium kvalitātes degvīns, kura zīmola īpašnieks ir Olvi grupa Somijā. Johan Freitag degvīns radīts, iedvesmojoties no Skandināvijas. Degvīna kvalitātes pamatu veido kristāldzidrais ūdens un augstas kvalitātes destilācijas metode un to raksturo izcila un maiga garša. 2018.gada nogalē Johan Freitag zīmola līnija paplašināta, tirgū piedāvājot arī Johan Freitag džinu – tā lielisko aromātu veido dabīgi kadiķu un citu augu ekstrakti. Džins pildīts ekskluzīva dizaina zilā krāsas pudelē, kas izceļas veikalu plauktos.

Katru gadu starptautiskā tirgus un patērētāju pētījumu uzņēmums Nielsen analizē un izvērtē pārtikas un mājsaimniecības preču kategoriju 19 grupās. Pirmajā posmā katrā kategorijā tiek izraudzīti trīs pieprasītākie jaunie produkti. Otrajā posmā pircēji nosaka produktus, kas visvairāk atbilst tendencēm – vai produkts ticis pamanīts, iegādāts, novērtēts un vai iegādāts atkārtoti. Gadā uzvarējušo produktu nosaka indekss, kas izveidots, balstoties uz objektīviem apgrozījuma datiem, kā arī individuālu klientu novērtējumu.