Vai jums jau ir 18 gadi?

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Cēsu alus – Nacionālais uzvarētājs prestižajā “European Business Awards” konkursā

27/03/2018

Uzņēmums Cēsu alus atzīts par 2017./2018. gada Nacionālo uzvarētāju prestižajā un lielākajā Eiropas biznesa konkursā “European Business Awards”.  

Pirmajā konkursa kārtā Cēsu alus tika iekļauts “Ones to Watch” sarakstā, kurā iekļauti kopumā 2898 izcilākie uzņēmumi no 34 Eiropas valstīm. Otrajā kārtā neatkarīga žūrija, kurā pārstāvēti Eiropas valstu pieredzējuši uzņēmēji, politiķi un akadēmiķi, veicot novērtējumu, atzinuši uzņēmumu Cēsu alus par Latvijas Nacionālo uzvarētāju kategorijā “Sociālā atbildība un rūpes par vidi” un izvirzījuši to konkursa finālam šajā kategorijā.

Adrian Tripp, European Business Awards izpilddirektors, komentē: “Šis ir lielisks sasniegums un apliecina to, ka uzņēmums Cēsu alus ir vadošais savā jomā. Saņemtais Nacionālā uzvarētāja tituls nozīmē to, ka uzņēmums iemieso nozīmīgas biznesa pamatvērtības – veiksmi, ētisku darbību un inovācijas, kas ļauj būt par vienu no izcilākajiem Eiropas uzņēmumiem.”

No Latvijas uzņēmumiem Nacionālā uzvarētāja titulu dažādās kategorijās šogad ieguvuši septiņi uzņēmumi – dizaina uzņēmums H2E, atkritumu apsaimniekotājs Getliņi Eko, inovatīvā betona ražotājs Primekss, kokapstrādes uzņēmums Staļi, dzelzsbetona paneļu ražotājs Skonto Prefab, informācijas tehnoloģiju uzņēmums X Infotech un alus darītava Cēsu alus.

Eiropas biznesa balva tiek pasniegta kopš 2007. gada un tās mērķis ir stiprināt biznesa kopienu un atbalstīt veiksmīgu uzņēmējdarbību dažādās nozarēs visā Eiropā. Konkursa žūriju pārstāv pieredzējuši biznesa līderi, politiķi, akadēmiķi no vairākām Eiropas valstīm. Šogad konkursā kopumā piedalījās vairāk kā 110 000 uzņēmumi no 34 valstīm.