Vai jums jau ir 18 gadi?

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Cēsu alus piedāvā Latvijas alus baudītājiem iepazīt Somijā iecienītu alu – Sandels

23/01/2012

Cēsu alus piedāvā Latvijas alus cienītājiem paplašināt alus baudīšanas pieredzi un iepazīties ar Somijā slavenu alus šķirni – Sandels. Alus zīmols Sandels tiek importēts no Cēsu alus mātes kompānijas OlviOyj.

Alus zīmols Sandels ir trešā iecienītākā alus šķirne Somijā un augstu novērtēta eksporta tirgos – Zviedrijā, Krievijā un Ukrainā. Somijas otrā lielākā alus darītava OlviOyj alus šķirni Sandels ražo jau kopš 1971.gada, 2010.gadā pārdodot realizējot 20,03 miljonus litru. Janvārī alus Sandels importu uz Latvijas alus tirgu uzsāk arī Cēsu alus, kas ietilpst OlviOyj alus ražošanas koncernā.

Alus darināts par godu ļoti cienījamam skandināvu kara vadonim un politiķim, kurš ir slavens ar lielu skaitu izcīnītām kaujām, lielisku humoru izjūtu un lielu alus kāri.Pulkvedis Johans Augusts Sandels bija kara varonis, džentelmenis un gardēdis, kas pat kara laukā novērtēja izcila alus garšu. Viens no viņa slavenākajiem moto bija: “Mums veiksies vienmēr, kad mūs pavadīs cīņas griba un labs alus!

AS „Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone – Zatlere: „Sandels ir izcilas kvalitātes premium segmenta alus. Blakus pasaulē populārajam alus zīmolam Heineken, ko importējam no tā izcelsmes valsts – Nīderlandes, šis nu jau būs otrais importa alus Cēsu alus produktu portfelī. Sandels ir klasiskas somu alus darīšanas augstvērtīgs paraugs, kas ļauj iepazīt skandināvu alus kultūru un garšas niansētību.”

Alus Sandels ražots no visaugstvērtīgākajām izejvielām, iemiesojot vērtīgo Somijas tradicionālo alus darīšanas pieredzi. Alus satur 4,7% alkohola un ir pildīts pintes tilpuma (o,568l) skārdenē; tirdzniecībā pieejams jau šonedēļ.

Informācijai:
Akciju sabiedrība Cēsu alus ir otra lielākā alus darītava Latvijā un visvecākā alus darītava Ziemeļeiropas reģionā. 99% balsstiesīgo akciju pieder somu koncernam OLVI Oуj. Kopš 2001. gada uzņēmuma attīstībā investēti 27 miljoni latu. 2008. gadā ražotnē tika uzstādīta Baltijā modernākā un jaudīgākā skārdeņu līnija. Cēsu alus novērtēta kā sociāli atbildīga kompānija, iekļaujot tās sasniegumus Ilgtspēja indeksa Sudraba līmeņa kategorijā.
AS Cēsu alus produktu portfelī ir plaši pārstā­vētas astoņas dzērienu kategorijas: alus, alus kokteiļi, alkoholiskie kokteiļi, sidri, enerģijas dzērieni, kvass, sulas, bezalkoholiskie dzērieni.