Vai jums jau ir 18 gadi?

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Cēsu alus produkti apbalvoti ar starptautiskā konkursa Baltic Beer Star 2017 Zelta medaļām

29/09/2017

Starptautiskajā konkursā Baltic Beer Star 2017 divi Cēsu alus produkti apbalvoti ar augstāko novērtējumu. Zelta medaļu augļu alus kategorijā saņēmis Brūža Ķiršu sārtais alus, bet tradicionālā raudzētā kvasa kategorijā Zelta medaļa piešķirta Ulmaņlaiku kvasam.

Brūža alus zīmols dažu gadu laikā ir iekarojis savu vietu Latvijas alus tirgū un ir iecienīts alus baudītāju vidū. Šī gada sākumā Brūža alus sērija tika papildināta ar Brūža Ķiršu sārto alu, kas, saskaņā ar tirgus pētījumu kompānijas Nielsen datiem, iekļuvis starp piecpadsmit pirktākajām alus šķirnēm Latvijā.

Cēsu alus Mārketinga daļas vadītāja Maija Vikmane un Komunikācijas vadītāja Agita Kārkliņa, saņemot Baltic Beer Star 2017 medaļas

Maija Vikmane, AS Cēsu alus Mārketinga daļas vadītāja: “Esam gandarīti par ekspertu novērtējumu. Brūža Ķiršu sārtais alus kopš tā ieviešanas tirgū ir uzrādījis pārsteidzošus pārdošanas rezultātus, kas apliecina alus baudītāju atzinību –  ar savu pirkuma izvēli viņi apliecina mīlestību pret šo produktu. Produkta veiksmes pamatā ir vairāki faktori – iecienītais Brūža alus zīmols, produkta izcilā kvalitāte un garšas īpašības. Šobrīd alus tirgū vērojama tendence un pieprasījums pēc alus ar augļu garšas niansēm. Mūsu priekšrocība ir tā, ka Brūža Ķiršu sārtajam alum pievienota īsta ķiršu sula, kas ir 15% alus sastāvā. Savukārt Ulmaņlaiku kvass ir viens no retajiem dabīgi raudzētajiem, īstajiem kvasiem Latvijas tirgū un priecājamies, ka tas ir pamanīts un novērtēts.”

Brūža alus ir Cēsu alus darītavas galvenā alus meistara Māra Gramberga īpaši izveidota alus sērija, kas Latvijas alus tirgū ienāca pirms trīs gadiem un ir izpelnījusies plašu patērētāju un alus baudītāju atzinību. Brūža alus sērijā ir iekļautas vairākas alus šķirnes – Samtainais, Rūgtais, Nefiltrētais, Grauzdētais, kam gada sākumā pievienojās Ķiršu sārtais un šīs rudens sezonas jaunums – Riekstu un medus porteris.

Baltic Beer Star 2017 ir starptautisks dzērienu konkurss, kurā nozares eksperti un degustatori vērtē konkursā pieteiktos produktus. Konkursa mērķis ir popularizēt alu un uz iesala bāzes radītos produktus kā Latvijas nacionālos produktus, veicināt kvalitatīvas un nekaitīgas produkcijas ražošanu un paaugstināt tās konkurētspēju. Konkursu rīko Latvijas alus darītāju savienība sadarbībā ar Alus, iesala un kvasa biedrību “Alus brālība”.