Vai jums jau ir 18 gadi?

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Latvijas valsts mežu MTB maratona dalībniekiem sarūpēts 20 000 litru Lielbāta ūdens

26/04/2019

28.aprīlī tiks dots pirmais starts Latvijas valsts mežu Kalnu Divriteņu Maratonam, kura pirmais posms būs Valmiera – Cēsis. Šogad kalnu divriteņu maratona oficiālais ūdens atbalstītājs – dabīgais avota ūdens Lielbāta. Atbalstot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, AS Cēsu alus visas sezonas garumā nodrošinās Latvijas valsts mežu Kalnu Divriteņu Maratona dalībniekus ar Lielbāta ūdeni. Maratona dalībniekiem kopumā tiks nodrošināti vairāk kā 20 000 litru ar augstas kvalitātes avota ūdeni.

Agita Kārkliņa, Cēsu alus komunikāciju vadītāja: “Mēs labi zinām, cik būtiska ir ūdens nozīme cilvēka organismā, jo īpaši aktīvas fiziskas slodzes gadījumos. Rūpējoties par sacensību dalībnieku labsajūtu,  remdēsim velobraucēju slāpes gan distances laikā, gan finišā katram dalībniekam sarūpējot dabīgā avota ūdens Lielbāta Sport pudeli. Novēlam veiksmīgu velo sezonu, īpaši Lielbāta Tautas distances dalībniekiem, kuru skaits ar katru gadu pieaug!”

Latvijas valsts mežu Kalnu Divriteņu Maratona rīkotājs Igo Japiņš: “Mūsu galvenā prioritāte sacensību rīkošanā ir dalībnieku labsajūta un ērtības. Ūdens ir viena no pašām būtiskākajām lietām, ko dalībnieks novērtē gan trasē, gan arī pēc finiša. Patiess gandarījums, ka ikvienam Latvijas valsts mežu Kalnu Divriteņu Maratona dalībniekam būs iespēja veldzēt slāpes ar Lielbāta dabīgā avota ūdeni. Vienlaikus esam gandarīti, ka mūsu masveidīgākā distance turpmāk nesīs – Lielbāta Tautas brauciena vārdu!”

Lielbāta dabīgais avota ūdens tiek iegūts no Lielbātas dzidravota, kas ir lielākais no visiem dzidravotiem Latvijā un atrodas Vaiņodes novadā, Kurzemē. Tas ir premium klases ūdens, dabīgs, bioloģiski aktīvs un pareizi strukturēts ūdens, kas palīdzēs maratona dalībniekiem sasniegt arvien labākus rezultātus. Šogad ir atjaunots dizains Lielbāta Sport ūdens pudelēm, kas ir īpaši piemērotas aktīvā dzīvesveida piekritējiem.

Latvijas valsts mežu Kalnu Divriteņu Maratona atklāšanas pasākumā 11.aprīlī

Šajā sezonā Latvijas valsts mežu Kalnu Divriteņu Maratona seriālā iekļauti septiņi posmi. Pēc Valmiera – Cēsis etapa sekos Talsi (12.maijs), Sigulda (26.maijs), Jaunpiebalga (16.jūnijs), Vietalva (14.jūlijs), Ikšķile (4.augusts) un Smiltene (21.septembris). Ikvienam aktīvās atpūtas cienītājam ir iespēja izvēlēties starp Toyota Hybrid Sporta (65 – 48 km), Lielbāta Tautas (44 – 35 km) un Mammadaba (18 – 30 km)  veselības brauciena distancēm. Informācija un reģistrācija: www.velo.lv .