Are you already 18 years old?

Alcohol use has a negative effect, its sale, purchase and transfer to minors is prohibited.

AS “Cēsu alus” astoto gadu pēc kārtas atzīst par labāko darba devēju Vidzemē

05/04/2022

“Cēsu alus” darītava astoto gadu pēc kārtas atzīta par labāko darba devēju Vidzemes reģionā interneta personāla atlases uzņēmuma “CV-Online Latvia” rīkotajā aptaujā “TOP Darba devējs 2021”.

Eva Sietiņsone, AS “Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja: “Mēs esam piedzīvojuši un joprojām turpinām piedzīvot izaicinājumu pilnus laikus, kas prasa no mums – gan darbiniekiem, gan uzņēmumiem – spēku un izturību. Tādēļ jo īpaši lielu paldies vispirms es vēlos pateikt ikvienam Cēsu alus darbiniekam – par to, ka kopā, plecu pie pleca, mēs varam sasniegt visaugstākos mērķus, par to, ka darbinieki ir profesionāli, motivēti, atvērti sadarbībai un jaunu risinājumu ieviešanai, kā arī vienmēr gatavi atbalstīt viens otru. Šajā laikā esam raduši veidus, kā darboties pastiprinātas drošības apstākļos, saglabāt komandas garu un sajūtu, īpašu uzmanību pievēršot darbinieku drošībai un labbūtības jautājumiem. “Cēsu alus” darītava ir turpinājusi izaugsmi – attīstot biznesa darbību, esam paplašinājuši savu komandu un, ņemot vērā mūsu uzstādītos mērķus un produktu attīstības plānus, mēs turpināsim attīstību. Šogad plānojam pieņemt darbā ievērojamu sezonas darbinieku skaitu. Esam pateicīgi mūsu darbiniekiem, kuri ir motivēti augt un attīstīties kopā ar uzņēmumu un atzinīgi novērtē savu darba vietu! Paldies par saņemto novērtējumu!”

2022.gada janvārī “Cēsu alus” veica darbinieku apmierinātības un iesaistes pētījumu, kurā uzņēmuma darbinieki, atbildot uz jautājumu, ko visaugstāk novērtē savā darba vietā, visbiežāk minējuši šādus faktorus: uzņēmuma attīstību, personīgās attīstības iespējas, atbildību, kolēģus un sadarbību komandā, darbiniekiem pieejamo labumu grozu, sociālās garantijas, rūpes par drošību, un stabilitāti, kas šajos laikos darbiniekiem ir īpaši svarīgi.

Aptauju “TOP darba devējs” veic vadošais interneta personāla atlases uzņēmums “CV-Online Latvia”. Aptaujā “TOP darba devējs 2021” no šī gada 18.janvāra līdz 28.februārim piedalījās 12 274 respondenti.